Як створюються паперова упаковка на нашому підприємстві? Це цікаво знати!

1. Друк

Брендування паперової та картонної упаковки здійснюються на листових друкарських машинах методом офсетного друку. Для друку використовуємо папір та картони азійських та європейських виробників, які сертифіковані для контакту з їжею. Завжди є в наявності целюлозні та крафтові картони будь-якого розміру та щільності.  Підбір фарби та лаку на етапі друку  є важливою складовою брендування вашої упаковки. Наші фахівці допоможуть вам підібрати потрібний вам відтінок (пантон), щоб ваш продукт від замовлення до замовлення мав стабільний однаковий колір  та відповідав вашому бренду. Ми використовуємо тільки «харчові» фарби та лаки з високим вмістом натуральних олій, що означає відсутність неприємного  запаху на вашій упаковці.

2. Ламінування

На  нашому виробництві ми використовуємо ламінатори холодного ламінування, які дозволяють  не тільки захистити вашу упаковку від жиру та вологи,  а також зробити прозорі віконця на  вашій продукції.

3. Висічка

На цьому етапі ми вирізаємо упаковку від залишків, надаємо їй потрібної форми, готуємо для подальшого етапу проклейки чи збірки.

4. Проклейка та збірка

На даному етапі вся упаковка поділяється на самозбірну та проклеєну. Проклеєна упаковка має декілька переваг, адже  економить ваш час при збірці та робить її більш практичною.  Самозбірна упаковка за запитом клієнта може збиратися вручну нашими працівниками або відвантажуватись так, як є.

5. Етап пакування та контролю якості

Вся наша продукція упаковується в стандарту гофро тару та стрейч плівку. Перед етапом пакування кожна упаковку проходить ручний контроль, відсортовуємо упаковку з браком та готуємо для передачі замовнику.

Сертифікати